Blog

Social Media

WaldMan Social Media & IT – praca w trybie zdalnym

Z przyczyn osobistych przez jakiś czas będę pracował w trybie zdalnym. Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą dostępną na stronie WaldMan Social Media & IT zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 503 061 389 lub poprzez komunikator WhatsApp oraz na Messengera. Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Czym jest Instagram (Waldman Social Media & IT)

Czym jest Instagram ?

Instagram (inaczej zwany IG lub Insta) to kolejna z popularnych platform społecznościowych. Jest to przede wszystkim aplikacja, choć istnieje możliwość korzystania z platformy także na komputerze. Przeznaczona głównie do dzielenia się zdjęciami, ale jest możliwość dodania również filmów.

Czym jest Facebook

Czym jest Facebook ?

Facebook, to pierwsza i zarazem jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych, która powstała w 2004 roku, a twórcą tej platformy jest Mark Zuckerberg. Na początku Facebook służyć miał tylko studentom do wzajemnej komunikacji. W niedługim czasie stał się jednak popularny także na innych uniwersytetach. Jego popularność wzrosła tak bardzo, że w 2006 roku został on opublikowany i udostępniony wszystkim użytkownikom internetu jako serwis społecznościowy.

Social Media

Czym są Social Media

Social Media – to słowo pochodzenia angielskiego i w tłumaczeniu na język polski oznacza – media społecznościowe lub serwis społecznościowy. Taki serwis umożliwia jego użytkownikom komunikację między sobą i wymianę różnego rodzaju informacji poprzez wiadomości tekstowe oraz głosowe, umożliwia też przesyłanie zdjęć, filmików, itp.

Social Media

Usługa montażu wideo Social Media

Oferta dla użytkowników Social Media, którzy mają swoje profile na wszystkich popularnych portalach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz TikTok, ale nie umieją lub nie mają czasu, aby samemu zmontować sobie film na rolkę.

Social Media

10% rabatu na pakiet mikro Social Media

Poprowadzę Twój firmowy fanpage lub inne konto Social Media 10% taniej niż normalnie. Jeśli chcesz skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat na poprowadzenie przeze mnie Twojego firmowego profilu na Facebooku, Instagramie, czy nawet na Tik Toku postępuj zgodnie z opisem poniżej, a uzyskasz kod rabatowy.