Czym jest Instagram (Waldman Social Media & IT)

Czym jest Instagram ?

Instagram (inaczej zwany IG lub Insta) to kolejna z popularnych platform społecznościowych. Jest to przede wszystkim aplikacja, choć istnieje możliwość korzystania z platformy także na komputerze. Przeznaczona głównie do dzielenia się zdjęciami, ale jest możliwość dodania również filmów.

Czym jest Facebook

Czym jest Facebook ?

Facebook, to pierwsza i zarazem jedna z najbardziej popularnych platform społecznościowych, która powstała w 2004 roku, a twórcą tej platformy jest Mark Zuckerberg. Na początku Facebook służyć miał tylko studentom do wzajemnej komunikacji. W niedługim czasie stał się jednak popularny także na innych uniwersytetach. Jego popularność wzrosła tak bardzo, że w 2006 roku został on opublikowany i udostępniony wszystkim użytkownikom internetu jako serwis społecznościowy.

Social Media

Czym są Social Media

Social Media – to słowo pochodzenia angielskiego i w tłumaczeniu na język polski oznacza – media społecznościowe lub serwis społecznościowy. Taki serwis umożliwia jego użytkownikom komunikację między sobą i wymianę różnego rodzaju informacji poprzez wiadomości tekstowe oraz głosowe, umożliwia też przesyłanie zdjęć, filmików, itp.

Jak założyć konto na Facebooku - strona główna Facebooka

Jak założyć konto na Facebooku

Rejestracja konta na Facebooku to na prawdę nic trudnego. Jeżeli zastanawiacie się jak założyć konto na Facebooku i potrzebujecie pomocy, żaden problem. W tym artykule przedstawię Wam wszystko co musicie wiedzieć.